Головна » Статті » Мої статті

День безпечного Інтернету у Калуській ЦРБ

09.02.2017

 День безпечного Інтернету у Калуській ЦРБ

 Прогресивне людство цьогоріч 7 лютого відзначило День безпечного Інтернету (Safer іnternet day). Дана проблема давно вже стала однією з глобальних. Традицію відзначення цього дня запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. В 20 році вже в 120 країнах світу відзначалося це нове свято. В тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим зацікавлений будь-який інтернет-користувач. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі.

У Інтернет-залі Калуської центральної районної бібліотеки 9 лютого відбувся мультимедійна подорож «День безпечного Інтернету». Метою якої було досягнення об'єднання зусиль для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді. На даному заході було розглянуто такі питання: позитивні та негативні сторони мережі; чого остерігатись в Інтернеті; що таке інтернет-шахрайство або фішинг; 10 основних правил користування Інтернетом тощо.

Присутніми були студенти коледжу культури і мистецтв, які на завершення подорожі ділились своїми враженнями та досвідом користування всесвітньою мережею. 

Дізнайтеся більше:

-  День безпечного Ітернету на www.saferinternetday.org , включаючи інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

-  День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці:

          https://www.facebook.com/UkraineSID

- День безпечного Інтернету у Твіттері:

           https://twitter.com/UkraineSID

Якщо у Вас є запитання,  будь ласка, звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: ukraine.sid@gmail.com

 

Категорія: Мої статті | Додав: kalushlibr (09.02.2017)
Переглядів: 135 | Теги: статті, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar