Головна » 2020 » Февраль » 19 » «Споконвіку було Слово»
17:24
«Споконвіку було Слово»

«Споконвіку було Слово»

19 лютого 2020 року в читальному залі Калуської центральної районної бібліотеки відбулася презентація християнського двомісячника.

            Розпочав захід молитвою та представив релігійний часопис отець Роман Терлецький – шеф-редактор, богословський редактор та церковний опікун журналу «Слово». З розповіді о.Романа присутні на дізналися, що журнал видається з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ кир Володимира Війтишина  та виходить у видавництві «Медіа-центр Апостол». Видання пропагує Євангельські цінності, розповідає про історію Української Греко-Католицької церкви та людей віри, несе читачам добру новину, представляючи погляд церкви на складні проблеми сьогодення свіжим сучасним стилем, у багатобарвній графіці та інноваційному форматі. Цей журнал вирізняє серед інших цікавий сучасний стильний. Унікальне видання, тому, що тут фіксуються яскраві враження, на сторінках часопису діляться своїми думками цікаві неординарні гості, журнал проводить яскраві зустрічі з читачами, шанувальниками, з тими кого об’єднує любов до всього доброго, чистого та світлого. Надзвичайно цікавим і повчальним був перегляд відеоролика про створення журналу «Слово» і про людей, які працюють над його виданням.

Журнал «Слово» творить натхненний унікальний колектив, в якому панує доброзичливість та позитивна налаштованість. Головний редактор журналу  Вероніка Заник  зазначила, що кожен випуск присвячений певній темі, а також познайомила усіх присутніх з різними рубриками, які містяться в часописі.

О. Роман також розповів про те, як можна придбати журнал чи оформити передплату.

            Зі словами подяки та найкращими побажаннями звернулася до усіх присутніх та шановних гостей директор Калуської районної ЦБС Світлана Сокульська.

            Презентація часопису завершилася спільною молитвою за мир в Україні, спокій і злагоду в кожній родині.

Переглядів: 22 | Додав: kalushlibr | Теги: слово, новини | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
avatar